Нова Школа Розклад — складання розкладу та адміністрування замін

Поширені питання

Ознайомтеся з нашими відповідями. Задайте власне питання, скориставшись кнопкою зв’язку, або відвідайте нашу відкриту ZOOM зустріч.

Залежить від кількості вчителів, нюансів конкретного навчального закладу – від одного до п’яти днів в перший рік. Наступний – від пару годин до дня.

Так, зможете. Інтерфейс програми доступний і зрозумілий, відео уроки в розділі Допомога допомагають швидко засвоїти функціонал програми.

Програма – онлайн. Вам потрібен інтернет та логін і пароль для входу у ваш особистий кабінет з любого гаджету та з любої зручної локації – дача, кафе, власна оселя ….

Так, можете. Процес створення розкладу у програмі крок за кроком у нашому навчальному плейлисті з YouTube 

Так. Ви можете закрити певні дні, конкретні уроки. Автомат врахує закриті позиції при створенні розкладу. Всі дії по “закриванню” відповідних позицій  інтуітивно зрозумілі. Передивіться наше навчальне відео 

Так, в алгоритм програми закладено шкалу важкості предметів відповідно усіх Державних нормативів. Автомат враховує важкість за номером уроку та за днем тижня.

Ні, не зникне. Дані зберігаються на сервері. Ви отримуєте всі переваги користування “хмарним” програмним забеспеченням.

Так, можна.  Програма дозволяє організувати заняття для потоку класів. У відео уроці з нашого YouTube каналу показано, як це налаштувати 

Так, програма має річний та посеместровий режими створення розкладу. В залежності від потреб Вашого закладу обираєте потрібний. Ось наш YouTube урок 

Можна. У програмі навідь є візуальне маркування для “чисельників/знаменників”.  Передивіться наше навчальне відео з YouTube

Перед тим як внести зміни в розклад, наприклад, допрацювати певні моменти, то краще створити копію розкладу. В копії ви робите зміни і, якщо все вийшло, попередній варіант розкладу можете видалити.

Кількість варіантів (копій) – не обмежено.

Доступ до програми у є у Вас  та у методиста з нашої сторони. Це дозволяє швидко та якісно допомогати Вам прямо на даних Вашого закладу.

Зміну робить адміністратор “Розклад Нова Школа”. Надішліть нам в приват або на пошту ваш новий логін, пароль і ми змінемо.

Термін користування програмою прив’язаний до навчального року, як правило –  перші числа червня. Користувачів за три тижня вже попереджаємо. Якщо ви сплатили за наступний навчальний рік до кінця поточного, то програма не закривається.

Два роки зберігаються дані вашого навчального закладу. Перед тим, як закінчиться термін, ми обов’язково попереджуємо Вас листом.

Потрібно сплатити за користування програмою. 

Сумніви подолано

Інтерв’ю на тему “Яки у Вас були страхи перед початком роботи у програмі”. Відповіді взято у наших користувачів під час відкритих вебінарів з техпідтримкою Розклад Нова Школа.