Нова Школа Розклад — складання розкладу та адміністрування замін

Програма курсу

Освітня програма підвищення кваліфікації педагогічних працівників

Розклад Експерт

 1. Пояснювальна записка

1.1. Вид освітньої послуги: онлайн курс.

1.2. Нормативна база: Закон України “Про освіту”, постанова КМУ №800 від 21.08.2019 (із змінами, внесеними постановою КМУ №1133 від 27.12.2019), типова освітня програма організації і проведення підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладами післядипломної педагогічної освіти (наказ МОН №36 від 15.01.2018).

1.3. Актуальність: Онлайн програма автоматизованого складання розкладу уроків допомагає заступнику працювати комфортно і ефективно впродовж всього навчального року незалежно від обставин. Розклад є головним документом школи, від збалансованості розкладу залежить успішність закладу в цілому та комфорт кожного окремого учасника навчального процесу. У цьому курсі пропонується знайомство з сучасним підходом до складання розкладу уроків з використанням цифрового інструментарію.

1.4. Цільова аудиторія: Заступники директора школи з НВР, директора шкіл, інші педпрацівники, причетні до складання розкладу, методисти

1.5. Напрям: інформаційні технології.

1.6. Мета: ознайомити з теоретичними відомостями та особливостями практичного застосування методів та інструментів згідно з темою курсу.
Допомогти освітянам впроваджувати у навчальному закладі інноваційні зміни за допомогою українського освітнього продукту “Онлайн програма автоматизованого складання розкладу уроків”.
Розкрити всі особливості роботи в онлайн програмі складання розкладу уроків, вдосконалити та застосувати знання на практиці, скласти індивідуальний максимально збалансований розклад уроків навчального закладу, створити заміни, працювати в “журналі замін”.

1.7. Завдання курсу

Впровадження інноваційних технологій в освітньому процесі

Дати знання, як в процесі використання програми полегшується процес складання розкладу уроків у навчальних закладах, враховуючи особливості пов’язані з:

Компетентності, що вдосконалюються. Курс Експерт з Розкладу. Розклад Нова школа 2

1.8. Компетентності, що вдосконалюються: професійно-педагогічна, інформаційно-цифрова.

 • Знання і навички працювати в онлайн програмі “Розклад Нова Школа”: створення розкладу уроків, заміни, журнал замін.
 • Компетентність у сфері організації освітнього середовища з використанням інноваційних технологій.
 • Підвищення управлінської компетентності.
 • Здатність знаходити нові творчі підходи до вирішення професійних завдань в освітньому середовищі.
 • Вміння ефективно і швидко реалізовувати поставлені завдання для забезпечення якості освітнього процесу.
 • Створення максимально збалансованого розкладу навчального закладу.
 • Набуття навичок, щодо використання всіх складових онлайн програми “Розклад Нова Школа”: “Введення даних”, функція “Автомат”, “Журнал Замін”, “Друк”.
 • Практичне застосування онлайн програми “Розклад Нова Школа” протягом навчального року.
 1. Загальна характеристика освітньої програми 

  2.1. Зміст: 5 навчальних модулів контенту, які включають відео-уроки, міні тести, практичні завдання та огляд ключових теоретичних понять. Модулі розташовані в тій самій послідовності, як і реальний процес складання та модерування розкладу – з введених даних до створення розкладу, ведення журналу замін.Зміст освітньої програми спрямований на теоретичне та практичне використання онлайн програми “Розклад Нова Школа”. Навчальні матеріали цього курсу збільшать: професійні знання, уміння і навички в роботі над розкладом уроків.

  2.2. Форма: дистанційна індивідуальна.

  2.3. Обсяг і терміни навчання: 15 акад. год. (0,5 кредиту ЄКТС). Кінцевий термін курсу не обмежено – навчання відбувається протягом семестру, в якому відбувся запис на курс.
 1. Організація навчання

  3.1. Як відбувається навчання: учасник під своїм обліковим записом на платформі Розклад Нова Школа опрацьовує теоретичний матеріал курсу, проходить міні тести, створює власний варіант електронного розкладу на базі даних реального учбового закладу або використовуючи вимішані дані (рішення щодо даних приймається власноруч)

  3.2. Умови навчання: теоретичний матеріал та практичні заняття — безкоштовно; сертифікат — платно (актуальну ціну подано на веб-сторінці курсу).

  3.3. Документ: після проходження підсумкового тестування (90% правильних відповідей) учасник отримує електронний іменний сертифікат підвищення кваліфікації, який одразу оприлюднюється в онлайн-реєстрі та відповідає чинним вимогам КМУ та МОН і рекомендується до зарахування педагогічною радою навчального закладу.

Автори Курсу

Левченко Євген
Засновник ТМ Нова Школа, автор і розробник платформи «Розклад Нова Школа», методист із складання електронних розкладів.
Розклад Нова Школа Директор з Розвитку
Мичка Юлія
Аспірант кафедри педагогіки та інноваційної освіти "Національного університету «Львівська політехніка», педагогічний дизайнер.

Реєстрація на Курс

Для реєстрації на курс заповніть, будь ласка, форму.

Частина матеріалів курсу публікується на платформі Facebook, тому для реєстрації та роботи з матеріалами курсу необхідно використовувати обліковий запис платформи.

Якщо у Вас ще немає облікового запису Facebook, створіть його за посиланням.

Відгуки про Курс "Експерт з Розкладу"

Розклад Нова Школа — це команда, яка з 2014 року робить завучів зі всієї України щасливішими!

Більше відгуків – у Вайбер спільноті наших користувачів

Залишились питання?

Запитайте нас, скориставшись кнопкою зв’язку, або відвідайте нашу відкриту ZOOM зустріч.